Radio Klea 93.9Mhz Elbasan

Radio Klea 93.9Mhz Elbasan Per reklama ne radio Klea telefononi ne: 0692061747. Nese deshironi te reklamoni biznesin apo njoftimin tuaj ne valet e radios sone, mos hezitoni te ne kontaktoni ne 069 20 61 747. Me19 vite eksperience ne fushen e transmetimeve radiofonike, ju ofrojme nje audience te konsiderueshme. Flm

Channel Banner

Recently Played

Gallery

Recent News

About Us

Radio Klea eshte radio e pare ne qytetin e Elbasanit. Ajo transmeton qe nga viti 2002, muzike Shqip, informacion dhe argetim per te gjitha moshat, ne frekuencen 93.9Mhz. Ju mund te na degjoni dhe ne intenet ne linkun listen2myradio.com. Per tu bere pjese e mosioneve live ne studio dergoni sms ne numrin: 069 54 222 38. Ju gjithashtu mund te na ndiqni ne Fcb dhe Isntagram po me te njejtin emer; Radio Klea. Ju faleminderit

click here
click here
 

Chat